KODUJ Z GIGANTAMI

Pobierz obrazki

Serdecznie zachęcamy dzieci  i młodzież szkolną do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania!

Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania. Wydarzenie Koduj z Gigantami wprowadzi Cię w najważniejsze zagadnienia!Już teraz jest możliwość, aby zapisać się na następujące zajęcia:
- SCRATCH, MINECRAFT: uczestnicy 7-9 lat,
- SCRATCH, APP INVENTOR:  uczestnicy 10-12 lat,
- C#, VISUAL STUDIO: uczestnicy powyżej 13. roku życia.

„Koduj z Gigantami” to także konkurs programowania dla uczestników zajęć. Weź w nim udział i wygraj atrakcyjne nagrody! Każdy uczeń warsztatów stacjonarnych i online otrzyma upominek niespodziankę oraz weźmie udział w losowaniu wartościowych nagród: laptopa oraz voucherów na kurs w szkole „Giganci Programowania”!

Warsztaty będą odbywać się w dniach od 6.02.2021  r. stacjonarnie w Stalowej Woli i Tarnobrzegu.

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce:
kodujzgigantami.pl

Na zajęcia zapraszają Giganci Programowania, którzy od 6 lat uczą dzieci i młodzież programowania i świadomego korzystania z nowych technologii.