Andrzejki w naszej szkole.

Dawno temu, gdy ktoś chciał się dowiedzieć co czeka go w najbliższym czasie, mógł w magiczną, andrzejkową noc się o tym przekonać.Nasi uczniowie kultywując tą tradycje także wzięli udział we wróżbach i wspólnej zabawie. Wróżki przygotowały liczne wróżby,  dzięki którym każdy dowiedział się co czeka go w najbliższej przyszłości. Na szczęście wszystkie wróżby były pomyślne i nikt nie musi martwić się o swoją przyszłość. Były też wspólne tańce na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej. Wszystkim dopisywał dobry humor i świetnie się bawili. Warto na koniec wspomnieć, że andrzejki to nie tylko wróżby, ale i przysłowia. Jedno z nich miało wczoraj szczególne znaczenie:,, Gdy święty Andrzej za oknem bieży, sto dni śnieg na polu leży". Czy ta przepowiednia sprawdzi się tak jak wszystkie inne? Przekonamy się o tym pewnie niebawem.