Trzeźwy Kierowca-Bezpieczna Droga

29 maja nasi uczniowie, którzy zdobyli czołowe miejsca w konkursach zorganizowanych przez Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sandomierzu pod hasłem „Trzeźwy Kierowca-Bezpieczna Droga”, wspólnie z policjantami KPP w Sandomierzu wzięli udział w akcji profilaktycznej.

Akcja miała na celu informowanie kierowców podczas kontroli prowadzonych na drodze przez policjantów o konsekwencjach prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Każdy zatrzymany do kontroli kierowca, otrzymał od uczestników akcji prace plastyczne i apele do kierowców oraz zestawy gadżetów profilaktycznych. Drobne gadżety, mają przypominać kierowcom, żeby zawsze prowadzili samochód będąc w stanie całkowitej trzeźwości.