Kalendarium

Niedziela, 2021-09-26

Imieniny: Cypriana, Justyny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 84263336
  • Do końca roku: 96 dni
  • Do wakacji: 271 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3 

im. Armii Krajowej

ul. Flisaków 30

27 - 600 Sandomierz

budynek A tel.158322563 

budynek B tel.158322226

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016

MEDALIŚCI  ZAWODÓW SPORTOWYCH  W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 

Lp.

IMIĘ  I NAZWISKO

MIEJSCE

RANGA ZAWODÓW

1.

GABRIELA  KOŁODZIEJ 

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Biegach przełajowych, w kategorii dziewcząt klas IV.

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej atletyce  w biegu na dystansie 300 m., wkategorii dziewcząt klas IV.

I miejsce

 Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego   w Lekkiej atletyce  w  skoku wzwyż, w kategorii dziewcząt klas IV.

2.

WERONIKA WINIARSKA

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej atletyce w skoku wzwyż, w kategorii dziewcząt klas V - VI.

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej atletyce  w biegu na dystansie 300 m.,w kategorii dziewcząt klas V - VI.

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego  w Indywidualnych Biegach przełajowych, w kategorii dziewcząt klas V - VI.

3.

JUSTYNA GUŹLA

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego  w Lekkiej atletyce  w biegu na dystansie 300 m., w kategorii dziewcząt klas V - VI.

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowegow Lekkiej atletyce w skoku w dal, w kategorii dziewcząt klas V - VI.

4.

BARTOSZ  GOŹDZIOWSKI

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowegow Lekkiej atletyce w biegu na dystansie 1000 m., w kategorii chłopców klas V-VI.

5.

KAMIL  TRZNADEL

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Indywidualnych Biegach przełajowych, w kategorii chłopców klas IV. 

6.

JAKUB WICHER

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego  w Lekkiej atletyce  w  skoku w dal, w kategorii chłopców klas IV.

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego  w Lekkiej atletyce  w biegu na dystansie 60 m., w kategorii chłopców klas IV.

7.

JAKUB ŻULIŃSKI

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego   w Lekkiej atletyce  w biegu na dystansie 1000 m., w kategorii chłopców klas IV.

8.

WIKTOR  FURGON

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego    w Lekkiej atletyce  w  skoku wzwyż, w kategorii chłopców klas V - VI.

9

KLAUDIA  ŚMIGAŁA

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej atletyce  w  skoku wzwyż, w kategorii dziewcząt klas V - VI.