DEBATA „ŚWIADOMI MŁODZI – PRZEDSIĘBIORCZA MŁODZIEŻ”

Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w konferencji pn. „Świadomi Młodzi – Przedsiębiorcza Młodzież”, która odbyła się 7 października br. w Zamku Królewskim w Sandomierzu. Uroczystego otwarcia konferencji dokonał  Marcin Marzec burmistrz Miasta Sandomierza, Andrzej Swajda sekretarz Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, Janusz Suszyna naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, Marcin Wróblewski prezes Ogólnopolskiej Federacji Młodych oraz Jakub Szostek przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sandomierza. Młody przedsiębiorca Mateusz Ferfecki opowiedział, jak wyglądała jego droga do sukcesu i na czym polega prowadzenie własnej firmy. Informacji o „Wyzwaniach młodego pokolenia na drodze do przedsiębiorczości” dostarczył panel dyskusyjny oraz warsztaty przedstawiające przedsiębiorstwo od strony prawnej  i jego samorozwój.