OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

MACIEJ TRZCIŃSKI WYRÓŻNIONY!

Uczeń klasy 7 a Maciej Trzciński został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "KRĄG", organizowanym przez   Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie we współpracy z Wydziałem Nauk Historycznych                     i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
 Bardzo dobre wyniki uzyskali również Adrian Kurzępa, Michał Siwak i Kacper Witkowski.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online

w roku szkolnym 2020/2021 (sesja wiosenna)

Karol Chałubiec klasa 4           22 punkty laureat, V miejsce w kraju

Antoni Drobiazg klasa 6          21 punktów laureat, VI miejsce w kraju

Alessandro Gallo klasa 6        20 punktów laureat, VII miejsce w kraju

Kacper Witkowski klasa 7      21 punktów laureat, VI miejsce w kraju

Maja Nowicka klasa 8             20 punktów laureat, VII miejsce w kraju

Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

GRATULUJEMY!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kacper Witkowski uczeń klasy VII a został laureatem II Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2020/21 i znalazł się w zaszczytnym gronie najlepszych uczniów w województwie. Serdecznie gratulujemy!!!