WARSZTATY GASTRONOMICZNE „POTRAWY WIELKANOCNE”

W dniu 21 lutego 2022r. uczniowie klas 7 wraz z opiekunem gościli w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich na warsztatach gastronomicznych „Potrawy wielkanocne”.

Celem warsztatów było przede wszystkim rozwijanie kulinarnej kreatywności oraz unowocześnienie tradycyjnej kuchni polskiej. Podczas kulinarnego spotkania zaproponowano młodzieży wykonanie potraw wielkanocnych w nowej odsłonie. W pracowniach szkolnych pod fachowym okiem nauczycieli wraz ze starszymi kolegami uczestniczyli w sporządzaniu wielkanocnych potraw.

Uczniowie wrócili z warsztatów bardzo zadowoleni, bogaci w różne pomysły, smaki i pozytywne wrażenia.