Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

• Odwiedziło nas: 88120454

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Po miesiącach ciężkiej pracy, wytężonej nauki, zdobywania nowych wiadomości, nabywania doświadczeń nadszedł czas na wyczekiwany, ale i w pełni zasłużony odpoczynek. 24 czerwca o godzinie 9.45 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. W podniosłej atmosferze w obecności zaproszonych gości - Sekretarz Miasta Sandomierza Pani Anety Przyłuckiej, Radnych Pana Wojciecha Czerwca oraz Pana Piotra Chojnackiego pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Absolwenci oraz ich rodzice w pięknych słowach podziękowali za wspólnie spędzone lata, za pomoc, wsparcie i trud włożony w nauczanie i wychowanie. Długo wyczekiwanym momentem było wręczenie przez zaproszonych gości, dyrektora oraz wychowawców świadectw oraz dyplomów i nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz reprezentowanie szkoły w różnorodnych konkursach. Po oficjalnym ogłoszeniu przez Pana Dyrektora Grzegorza Sochę zakończenia roku szkolnego uczniowie poszczególnych klas udali się do sal lekcyjnych, aby w gronie swoich kolegów, rodziców i wychowawcy dokonać refleksji, przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki oraz podzielić się swoimi wakacyjnymi planami.

Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań, na które warto poznać odpowiedzi...szukajmy ich także podczas wakacji ;)