Przedszkolaki w naszej szkole

W naszej szkole gościliśmy przedszkolaków z Przedszkola nr 5 i Przedszkola ,,Jaś i Małgosia’’ w Sandomierzu. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z wykorzystaniem sprzętu otrzymanego w ramach programu ,,Laboratoria Przyszłości’’. Poznały działanie DRONÓW, mogły nimi sterować i robić zdjęcia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się DŁUGOPISY 3D za pomocą których dzieci robiły dekoracje świąteczne, z ROBOTAMI PHOTON przedszkolaki uczyły się programowania, Klocki LEGO SPIKE PRIME z których budowali roboty. Ciekawostką była DRUKARKA 3D, gdzie można było zobaczyć jak powstają zabawki, zwierzątka, breloczki. Zajęcia te pozwoliły kreatywnie spędzić czas i poznać placówkę w której w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę.