NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
IM. ARMII KRAJOWEJ W SANDOMIERZU
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
I.OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE
1. Adam Kołodziej
-
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 1000 m. chłopców
-
I miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji biegu na dystansie 1000 m. chłopców klas VI
-
III miejsce w XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji biegu na dystansie 300 m. chłopców klas VI
2. Bartosz Fuks
-
III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji skoku wzwyż chłopców
3. Jakub Bielecki
-
V miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji rzutu piłeczką palantową chłopców
-
I miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji rzutu piłeczką palantową chłopców klas V
-
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji rzutu piłeczką palantową chłopców
4. Grzegorz Siwak
-
VI miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji skoku w dal chłopców
-
III miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji biegu na dystansie 300 m. chłopców klas VI
-
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji biegu na dystansie 60 m. chłopców
5. Julia Opalińska
-
I miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji skoku wzwyż dziewcząt klas VI
-
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji skoku wzwyż dziewcząt
6. Hubert Król
-
I miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji skoku wzwyż chłopców klas V
7. Mateusz Śmigała
-
II miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji biegu na dystansie 1000 m. chłopców klas V
8. Weronika Winiarska
-
II miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji biegu na dystansie 300 m. dziewcząt klas IV
9. Anna Fularska
-
III miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji biegu na dystansie 600 m. dziewcząt klas IV
10. Sara Sas
-
III miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji skoku wzwyż dziewcząt klas IV
11. Dominik Dąbek
-
III miejsce w klasyfikacji Grand Prix XX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych”, w konkurencji skoku wzwyż chłopców klas VI
12. Michał Kępa
-
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji rzutu piłeczką palantową chłopców
13. Mateusz Kabata
-
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Lekkiej Atletyce w konkurencji skoku wzwyż chłopców
14. Wiktoria Wójcik
-
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt
II.OSIĄGNIĘCIA DRUŻYNOWE
1. V Miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Mini Koszykówce Chłopców ( Energa Basket Cup)
-
GOSPODARCZYK ADAM
-
GOSPODARCZYK PIOTR
-
BIELECKI JAKUB
-
KRÓL HUBERT
-
KĘPA MICHAŁ
-
KOŁODZIEJ ADAM
-
MAZUR JAKUB
-
DĄBEK DOMINIK
-
KABATA MATEUSZ
-
SIWAK GRZEGORZ
-
ŻUBER HUBERT
2. II Miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Nożnej Chłopców
-
GOSPODARCZYK ADAM
-
GOSPODARCZYK PIOTR
-
BIELECKI JAKUB
-
KRÓL HUBERT
-
KĘPA MICHAŁ
-
KOŁODZIEJ ADAM
-
DĄBEK DOMINIK
-
KABATA MATEUSZ
-
SIWAK GRZEGORZ
3. III Miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
-
ALEKSANDRA CIŻYŃSKA
-
WIKTORIA KRUPA
4. III Miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
-
ALEKSANDRA MRUK
-
WIKTORIA WÓJCIK
-
JUSTYNA GUŹLA
-
ALEKSANDRA WALCZYNA
-
SARA SAS
-
ANDŻELIKA KRÓL
5. III Miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców
-
KOLUCH BŁAŻEJ
-
SIECZKA KRYSTIAN
-
GŁAZ KACPER
-
SNOPEK KACPER
-
JANKOWSKI JAKUB
-
WINIARSKI TOMASZ