Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

ZDROWO I KOLOROWO

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania w Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu uczniowie klas 1-3 przygotowali zdrowe, pyszne i pełnowartościowe śniadanie, które zostało zjedzone w miłej atmosferze, przy pięknie nakrytych stołach.

Dzieci wiedzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dzięki któremu mają energię do nauki, lepiej się koncentrują i mają siłę do zabawy. Zaproszeni goście przy zachowaniu reżimu sanitarnego uczestniczyli w uroczystym śniadaniu; Pan Marcin Marzec-Burmistrz Sandomierza, Pan Piotr Chojnacki - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Sandomierza, Pani Tamara Socha – Dyrektor CUW, Pani Monika Kozera-Wierzchoś – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz sportowcy i trenerzy; Pan Sławomir Majak-polski piłkarz i trener piłkarski, Pan Jacek Łabudzki – lekarz, maratończyk z Sandomierza, Pan Tomasz Ciżyński-trener karate. Dyrekcja, nauczyciele serdecznie dziękują rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystego śniadania.