Środa, 2021-08-04

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Wycieczki szkolne

Klasa 3b

16 czerwca 2021r. odbyła się wycieczka klasy 3b po Sandomierzu. Dzieci poznały historię, legendy, zabytki rodzinnego miasta. Odbyły wędrówkę Podziemną Trasą Turystyczną oraz przejażdżkę meleksami ulicami Starego Miasta. Dzięki tej atrakcji mogły też podziwiać piękno Wąwozu Królowej Jadwigi i panoramę Sandomierza z Bulwaru nad Wisłą. Zakupione pamiątki, będą przypominały ten radosny, ciekawy i pełen wrażeń dzień

klasa 4A

14 czerwca uczniowie klasy 4a zostali zapoznani z historią miasta Sandomierza przez swoich kolegów i koleżanki z koła Literackiego "Pegaz". W programie wycieczki było: Szlak turystyczny Trasą Podziemną, Brama Opatowska, Zbrojownia., Stare Miasto, Ucho Igielnie oraz rejs statkiem po Wiśle. Opiekunami wycieczki była pani Marta Kornalska oraz pani Anna Wrona.

klasa 6A

Uczniowie klasy VI a wraz z wychowawcą i Panią Marta tuż przed końcem roku szkolnego wyruszyli na szlak Gór Pieprzowych by wspólnie podziwiać ich piękno oraz zapoznać się z historią tego miejsca. Wytrwale i z uśmiechem na twarzy szli do przodu pokonując upał, komary, błoto jednocześnie pogłębiając więzi koleżeńskie.