Kalendarium

Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 88098141
  • Do końca roku: 257 dni
  • Do wakacji: 64 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3 

im. Armii Krajowej

ul. Flisaków 30

27 - 600 Sandomierz

budynek A tel.158322563 

budynek B tel.158322226

Wykaz godzin dostępności nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu w roku szkolnym 2022/2023

Wykaz godzin dostępności nauczycieli

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu

w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień

Godzina

1

Grzegorz Socha

poniedziałek

14.00 – 15.00

2

Edyta  Ciżyńska

środa

14.00 – 15.00

3

Marek Bednarz

poniedziałek

14.20 – 15.20

4

Bożena Brzezowska

wtorek

7.00 – 8.00

5

Marta Cichoń

czwartek

12.45 – 13.45

6

Monika Chruściel - Krupa

poniedziałek

15.30 – 16.30

7

Tomasz Dzieciuch

poniedziałek

15.30 – 16.30

8

Agata Frydryk

poniedziałek

14.30 – 15.30

9

Anetta Fularska

wtorek

7.00 – 8.00

10

Lucyna Gil

poniedziałek

7.45 – 8.45

11

Zofia Gołąbek

poniedziałek

7.00 – 8.00

12

Elżbieta Grazda

wtorek

12.40 – 13.40

13

Paulina Grębowiec - Kowalska

wtorek

7.00 – 8.00

14

Paulina Jarosz

wtorek

środa

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

15

Ewa Jaworowska - Wojna

piątek

7.00 – 8.00

16

Małgorzata Jędrzejewska

wtorek

12.40 – 13.40

17

Sławomir Kiciński

wtorek

15.30 – 16.00

18

Katarzyna Kołodziej-Werfel

poniedziałek

środa

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

19

Marta Kornalska

poniedziałek

czwartek

15.10 – 15.40

15.10 – 15.40

20

Ewa Krzemińska

środa

13.35 – 14.35

21

Beata Latawiec

--------------------------------

22

Marta Łagocka

wtorek

15.10 – 16.10

23

Marta Miękina

-------------------------------

24

Iwona Niżyńska

środa

13.35 – 14.35

25

Gabriela Nowińska - Grad

czwartek

15.00 – 16.00

26

Dorota Paprocka

wtorek

czwartek

7.25 – 7.55

7.25 – 7.55

27

Dorota Rękas

poniedziałek

13.30 – 14.30

28

Renata Rybus

środa

7.00 – 8.00

29

Małgorzata Siulik

czwartek

14.30 – 15.30

30

Jacek Stawiarz

wtorek

13.35 – 14.35

31

Małgorzata von Küster

środa

14.20 – 15.20

32

Tomasz Wojna

środa

14.20 – 15.20

33

Anna Wrona

poniedziałek

7.00 – 8.00

34

Barbara  Zielińska

poniedziałek

13.30 – 14.30

35

Małgorzata Zięba

wtorek

7.30 – 8.30

36

Lucyna Zimoląg

środa

7.00 – 8.00