Środa, 2024-07-17

• Do wakacji: WAKACJE!!!

tel.158322563

świetlica tel.158322226

"ODBLASKOWA SZKOŁA" 2023 - wizyta w Dziennym Domu Pobytu "Senior+" w Sandomierzu

Ważnym etapem projektu była promocja "Odblaskowej Szkoły" wśród lokalnego społeczeństwa. Dzieci przygotowały ulotki, w których zawarły najistotniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a następnie  zostały wręczone Seniorom. Uczniowie klasy 3a udały  do Dziennego Domu Pobytu "Senior+" w Sandomierzu, aby spotkać się z Seniorami i przekazać ulotki, odblaski oraz zaprezentować piosenkę, którą sami ułożyli. Spędzone wspólnie chwile przyczyniły się do integracji młodszego i starszego pokolenia. Wierzymy, że podjęte działania przez naszych uczniów wpłyną na bezpieczeństwo dzieci, dorosłych i spowodują wzrost świadomości wśród całej lokalnej społeczności.