,,Razem wesoło’’

W dniach 11.09.2018r – 12.09.2018r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu wraz z wychowawczyniami Małgorzatą Ziębą, Dorotą Paprocką i pedagogiem szkolnym Iwoną Niżyńską uczestniczyli w zajęcia adaptacyjno-integracyjnych „Razem wesoło”. Głównym celem warsztatów była pomoc pierwszakom w zaadoptowaniu się w nowym dla nich środowisku jakim jest szkoła. Poprzez gry i zabawy dzieci uczyły się współpracy i współdziałania w zespole klasowym. Podczas zajęć panował klimat serdeczności i otwartości. Spędzony wspólnie czas pozwolił każdemu uczniowi rozwinąć kreatywność i umocnić wiarę we własne możliwości. Miła atmosfera i różnorodność  atrakcyjnych zabaw sprawiły, że ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci.

Gry i zabawy na placu szkolnym dla klas pierwszych zorganizowały wychowawczynie Świetlicy Środowiskowej przy ul. Portowej 24. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani Agnieszka Krasoń-kierownik Świetlicy Środowiskowej. W imieniu pierwszaków składamy Paniom serdeczne podziękowania.