Niedziela, 2021-10-17

1. Start
  2. Aktualności

SZACHY

W naszej szkole dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach szachowych w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez Sandomierski Klub Szachowy Salve Regina.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

1 października 2021 w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Europejski Dzień Języków Obcych

26. września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie z naszej szkoły aktywnie włączyli się w akcje mające na celu zachęcenie i motywowanie do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej. Razem z nauczycielami – językowcami przygotowali gazetkę ścienną oraz audycję przez radiowęzeł, a w klasach odbyły się lekcje tematyczne.

Rajd rowerowy

Kiedy słońce równiutko świeciło na równik, kiedy dzień równy był nocy zebrała się grupa miłośników rowerów, by pożegnać Lato 2021.

Uczniowie klas 3 A i 3 B wybrali się do kina „Helios” w Stalowej Woli

4 października bieżącego roku, uczniowie klas 3 A i 3 B wybrali się do kina „Helios” w Stalowej Woli na film pt. „Mała Wielka Stopa 2. W rodzinie siła”. Film dostarczył dzieciom wielu wrażeń i emocji. Widownia żywo reagowała na zwroty akcji, w które obfitowała fabuła. Po skończonym seansie, w dobrych humorach uczniowie wrócili do domów.

Wycieczka do Parku Trampolin

Dzień 6 października to dla członków MUZY oraz PEGAZA prawdziwe szaleństwo w Parku Trampolin Jump World. Jak widać na załączonych zdjęciach brali w nim udział również opiekunowie obu grup.