Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

ŚWIĘTO FLAGI

Szanowni Państwo,

Marcin Marzec Burmistrz Sandomierza zachęca do wzięcia udziału w akcji „Sandomierski kolaż dla Biało-Czerwonej”.

Akcja nie może się udać bez udziału sandomierskich uczniów i ich rodziców!

Zachęcamy aby Państwa dzieci stworzyły rysunek flagi biało-czerwonej. Kolejnym punktem tej inicjatywy będzie zrobienie zdjęcia młodemu mieszkańcowi naszego miasta, który trzyma przed sobą swój rysunek. Zdjęcie powinno obejmować sylwetkę twórcy rysunku od pasa w górę, tak aby i flaga i uśmiechnięta twarz młodego artysty była widoczna.

Z nadesłanych zdjęć stworzony zostanie kolaż, który zostanie opublikowany 2 maja – w Dniu Święta Flagi na facebooku Sandomierz-Królewskie Miasto oraz na oficjalnej stronie miasta.

Akcja, do której niezbędny jest jedynie smartfon (aparat) i zestaw do rysowania/malowania umożliwi nam wspólne świętowanie Dnia Flagi w trudnym czasie epidemii. Dzięki temu rysunkowemu wyzwaniu w świadomości młodych mieszkańców Sandomierza utrwali się pogląd o tym,  jak ważne są symbole narodowe.

Na zdjęcia czekamy do 28 kwietnia 2020 roku. Mogą zostać wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: katarzyna.knap@um.sandomierz.pl

Uwaga: Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodną na publikację zdjęcia w „Sandomierskim kolażu dla Biało-Czerwonej”, który opublikowany zostanie na oficjalnej stronie miasta www.sandomierz.pl oraz na profilu facebookowym Sandomierz – Królewskie Miasto.