„Paczka dla Zwierzaczka”

Zwracamy się z ogromną prośbą do naszych Uczniów, Rodziców i Pracowników szkoły o włączenie się do akcji „Paczka dla Zwierzaczka”, którą chcemy przekazać Sandomierskiemu Przytulisku dla Zwierząt.
Do 15 grudnia br. na terenie naszej szkoły będziemy zbierać: karmę suchą i mokrą dla psów oraz kotów, makarony, kasze, ryż, smycze, obroże, szelki, posłanka, legowiska, koce, kołdry (bez puchu), pościel, dywany, a także zabawki i smakołyki dla psów i kotów.

Zachęcamy Was Kochani, abyśmy razem doświadczyli głębszych wartości , jakimi są pomaganie potrzebującym i pokrzywdzonym zwierzętom oraz współodczuwanie i reagowanie na ich niedolę, Niech Przytulisko - w Dniu Święta Wolontariatu (i nie tylko :))) zamieni się w miejsce Festiwalu Pomocy i Wielkich Serc dla tych Małych ale Pięknych Stworzeń, bez których świat byłby smutny i bezbarwny. Pamiętajmy!- w wędrówce, którą jest nasze życie cały czas towarzyszą nam "wszystkie zwierzęta- duże czy małe":))

To tylko mały gest jednego człowieka, który ma szansę stać się wielkim w połączeniu z gestami innych. To nie tylko możemy, ale jesteśmy zobowiązani im podarować. Niech wyraz "Człowiek" zabrzmi w tym czasie dumnie.