Sukces naszych Smakoszy

„Tradycyjny sad” to ogólnopolski projekt edukacyjny, do którego przystąpili uczniowie z całej Polski, w tym my - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sandomierzu.

Początki były trudne, gdyż mimo chęci i zapału do współpracy, obawialiśmy się nieznanej nam wtedy tematyki. Dzisiaj cieszymy się, że podjęliśmy wyzwanie i daliśmy z siebie wszystko.

Z wielką radością przekazujemy informację o rezultacie naszej pracy, nagrodach oraz o satysfakcji z osiągniętych efektów.

W dwóch z trzech etapów konkursu, tj. „Rozmawiamy o sadzie” oraz „Zakładamy sad” zdobyliśmy pierwsze miejsce, rywalizując z grupami z większości polskich szkół. Może zabrzmi to nieskromnie, ale jesteśmy z siebie dumni.

Dziękujemy p. Ewie Wojnie i p. Gabrieli Nowińskiej-Grad za koordynowanie naszych działań, wsparcie, oddanie i współpracę.