Wyczekany powrót do szkolnej tradycji

W dniach 12-13 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Kiermasz Wielkanocny.

Piękne, własnoręcznie wykonane kartki świąteczne, wiosenno - świąteczne stroiki oraz rozmaite ozdoby wielkanocne można było podziwiać, ale przede wszystkim zakupić. Oczywiście jak na kiermasz przystało nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych. Ciasta przygotowane przez rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły smakowały wyśmienicie. Zgodnie ze szkolnym zwyczajem cel też był nie byle jaki. Naszym priorytetem była pomoc uczniom i rodzinom naszej szkolnej społeczności.Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczy rekordowy zysk.

Do organizacji oraz przeprowadzenia kiermaszu zaangażowaliśmy się wszyscy - rodzice, uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy!