WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

W dniu 11 maja 2022 r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu odebrali dyplomy i zaświadczenia za udział
w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych zmagań
w jakich mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych. Z takim wyzwaniem w tym roku szkolnym zmierzyli się:
Lena Śliwińska uczennica klasy 8a, Alessandro Gallo uczeń klasy 7b i Kacper Witkowski uczeń klasy 8a.

Alessandro Gallo został uhonorowany tytułem laureata Wojewódzkiego Konkursu z Geografii (opiekun p. Zofia Gołąbek). Lena Śliwińska została finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (opiekun p. Paulina Jarosz), a Kacper Witkowski finalistą Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki (opiekun p. Renata Rybus).
Zanim nasi uczniowie zdobyli tak zaszczytne tytuły, musieli przejść wcześniej etap szkolny oraz rejonowy, co jak się okazało, nie sprawiło im większej trudności. Do konkursu przygotowywali się pod okiem swoich nauczycieli. Sukcesy, jakie osiągnęli zawdzięczają przede wszystkim swojej ogromnej wiedzy, wielu godzinom pracy i wytrwałości.

SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZNIOM I ICH RODZICOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!